Monday, 22 February 2016

Olen veel siin!

Päevad tunduvad kõik samanäolised ja kuidagi ei ole kutsunud mind siia kirjutama. Isegi nädalad on sassi. Kas on jäänud kaks või kolm veel? Ei tea. 11.märts läheb lukku igatahes. Aga et mitte teid hullukesi (kes te siia vahel ära eksite) alt vedada, kostitan/postitan pildikesi vahepeal toimunust.
Küpsisecraving oli üle mägede ja proovisin sellist varianti. Koguseid täpselt ei vaadanud, pigem 'tunde järgi'. (Banaan, kaerahelbed, vanillisuhkur, kaneel, mesi, muna, kreeka pähklid, või). Mitte küll 100% tervislik, kuid maitse oli pattu väärt.


Käisime peiksiga Sportsdirectis hantleid otsimas (veepudelid osutusid veidi ebastabiilseks). Hantleid ei leidnud, aga tühjade kätega ka tagasi ei tulnud. #adventuretime


Ja muidugi Sõbrapäeva movienight. Kuna päevad on olnud hektilised, siis pole meil kummalgi peiksiga olnud aega niisama relaxida ega filme vaadata, siis pühapäeval võtsime aja maha, rääkisime sügavatel teemadel, olime olemas ja vaatasime Man Up'i Simon Peggiga peaosas (UK comedy always wins!).  


Jaaaaaaa siis sõime 'kogemata' isetehtud Napoleoni torti, mis kahjuks väga hästi õnnestus. (See oli üks superpatune teisipäev, kuid #noregrets)Kindlasti ka kohustulik lõuna ülevaade. (Olen kindel, et tegin rohkem pilte, aga ei leia neid enam üles, upsii).


Ülepea tõsted. Käed olid selleks ajaks liiga nuudlid, et suuremat raskust kasutada. 


See tunne, kui saabub venituse aeg ning seejärel taevalik bliss, kui trenn on sooritatud!


Eile oli peiksi suguvõsastiku suursööming tema vanaema pool. Nimepäevad, sünnipäevad. Ei saanudki aru, mis täpselt toimus, kuid laua taga me istusime ja toitu pakuti. Neljakäiguline menüü sai väga tagasihoidlikult läbitud, mingit ülesöömist ei toimunud. Jalutasime pärast koju (u. 4km?) Kõige vahvam oli pärast peiksi käest kuulda, kuidas ta sugulased tema käest pärisid, et mis maagiat ma kasutan, et nii suur muutus on toimunud. EGO(motivatsiooni)BOOST! Ma ei mäletagi, millal nad mind viimati nägid.. Mitu kuud tagasi.. Ma ise veel ei saa sellest keelest nii hästi aru, seega pidi peiks mulle kõike tõlkima, haha. Feels nice. Ja ilm on ka päris vahva juba!

No comments:

Post a Comment