Wednesday, 2 March 2016

Boo!

Vahepeal on toimunud päris palju. Mitte küll trenni poole pealt, kuid võib öelda, et olen päris palju 'liikunud'. Nimelt jõudsin paar päeva tagasi Eestisse!
Läbisin veidi üle 1500km bussiga.. Päris vahva oli. Sõit kestis umbes 36h. Jäin ellu!
Olen siiani olnud suhteliselt tubli. Käisin küll eelmine laupäev väljas, kuid tantsuga sai natukenegi balanseeritud kogu jama, hihi. Jäätist pole (veel) söönud, burksiputkadest olen suutnud ka eemale hoida. Peatoiduks on must leib (marineeritud+värske) kurgiga, tomat, keedumuna, veits pihvi, kodujuust ning kohupiimakreemid. Pea kõik, mida kodustkodust väga saada ei ole. Hihi. Olin suur pelmeeniarmastaja, kuid kui viimati Eestis käisin, sõin end neist liiga üle, seega hetkel pelmeenikaloreid endale juurde ei pea liitma. Herr võõrustajapervik tegi kapsahautist (suppi!), mis oli nii hea, et sellest saab kodus üks peiksi lemmiktoitudest, sest hakkan seda tihedalt valmistama, höhö.
Kahjuks ma veel kaheksa päeva pilte ei saa lisada, sest pean neid enne veidi 'töötdeldama', siin mul vajalikke 'instrumente selleks kaasas ei ole. (Travelling light, you know).

Trenni suhtes on veidi niru. Vaikselt vaikselt aga liigutan end rohkem. Väljas on niiiiii külm! Käisime kiirjalutamas, 11km, nägu ja näpud muutusid nii tuimaks külma käes. Ei ole väga enam harjunud selliste külmakraadidega. Samas päevad on väga ilusad, päikesepaistelised. Kevad on lähedal.

Lähedal on ka minu 60päeva lõpp. Uskumatu! Minu väljakutse lõpeb 11.märts, täpselt siis, kui jõuan tagasi koju. Bussis on hea eriti mõnusat paastumist korraldada, kui just kaasa ei osta Eesti kommi ja kohukesi..
Siiasõites oli mul kaasas vaid porgandi- ja kurgiviilud, kirsstomatid ja palju vett. Sain sellega tublisti hakkama ning ei isutanudki eriti millegi muu järele. Kui lõpuks 'oma teise koju' jõudsin, oli esimene sööming rukkileivavõiku ja kodujuust. Nomomomom!

Olkser. Lõpetan praeguseks. Kui miskit huvitavat vahepeal juhtub, annan teada!

1 comment:

  1. Tule myfitnessi rühmatrenni :) (kui sa varem pole proovitrennis käinud seal, siis saab ainult 3€'ga :) )

    ReplyDelete